D3 Olympus Prague

Případová studie – Olympus Česká republika

Integrovaný bezpečnostní systém střeží OLYMPUS v Praze

 

Cíl

Jako přední světový výrobce optické a digitální přesné technologie nabízí společnost Olympus inovativní řešení pro nejmodernější lékařské systémy, digitální fotoaparáty a vědecká řešení.

Olympus hledal inovativní řešení i při výběru nového bezpečnostního systému, a proto zvolil integrovaný bezpečnostní systém Dominus3.


Cílem bylo vytvořit moderní bezpečnostní nástroj, který by mohl být přizpůsoben požadavkům uživatele a nabídl moderní vzhled a možnosti pro budoucí rozšíření bez omezení.

Klíčovým požadavkem byla vysoká stabilita provozu systému s cílem zajistit co nejúčinnější řízení a monitorování celé technologie. Záměrem zde bylo vybudovat systém, který by mohl díky své „inteligenci“ zabránit řadě situací a automaticky nahlásit potenciální bezpečnostní rizika.

 

Výhody

Integrovaný bezpečnostní a přístupový systém
Škálovatelnost celého systému
Moderní design
Snadné ovládání a správa
Otevřenost a integrovatelnost
Podpora biometrických systémů
Snadná instalace a automatická konfigurace

 

Řešení

Olympus Praha Dominus3

Integrovaný bezpečnostní systém Dominus3 kombinuje zabezpečovací a přístupový systém. Systém dokáže monitorovat přítomnost lidí a automaticky ovládat zastřežení objektu.

Dominus3 umožňuje spolupráci s inteligentním řízením budov. Osvětlení nebo topení v jednotlivých místnostech lze ovládat na základě informací o pohybu na připojených detektorech. Dominus3 je také propojen s požární systémem a zajišťuje, tak otvírání dveří v případě mimořádných bezpečnostních situací.

Otevřenost a integrovatelnost systému Dominus3 umožnila připojení stávajících přístupových čteček karet a zachování stávající databáze karet uživatele. Multiplatformní wiegand čtečky HID zajišťují vysokou bezpečnost a kompatibilitu karet na trhu.

Komplexní přehled nad systémem je řešen integrací s nadstavbovým softwarem C4, který zajišťuje monitoring celého objektu a snadnou správu karet a hesel v reálném čase.

 

 

Chtěli byste vědět více o tomto úspěšném projektu?

Neváhejte nás kontaktovat!

 

 

 

 

klinkovsky