Dominus3 spolupracuje se softwarem SBI

Díky propojení Dominus3 s nadstavbovým software SBI verze 5.8 a 6.0 získáte možnost přehledně monitorovat veškeré události.

 

Grafická nadstavba Supervising Business Integration (SBI) nabízí kompletní facility management objektů. Jde o pokročilé softwarové řešení, s jehož pomocí můžete z jednoho místa obsluhovat všechny technologické, provozní a bezpečnostní  elektronické systémy. Zvládá monitorování, řízení, správu systémů měření a regulace, PZTS, EPS, CCTV i SKV. Nechybí ani možnost vyhodnocení docházky s mnoha pokročilými funkcemi.

 

Vše funguje kompletně v internetovém prohlížeči pomocí připojení k databázovému serveru, bez nutnosti instalace dalšího software, takže budete moci veškeré funkce SBI spravovat z jakéhokoli zařízení včetně mobilního telefonu či tabletu.

 

Hlavní myšlenkou SBI je integrace. Řešení dokáže vzájemně propojit nejrůznější technologie mnoha výrobců, které tak dokážou vzájemně spolupracovat a sdílet data. K SBI je možné připojit libovolné množství senzorů, osob či technologií. Díky tomu je tento software vhodný nejen pro velké průmyslové, výrobní, a technologické objekty, ale i pro nákupní centra, státní správu nebo kancelářské budovy.

 

Mezi výhody SBI patří také možnost automaticky provádět předdefinované úkoly na základě různých událostí. Pokud například dojde k vyhlášení poplachu na vstupu některého z koncentrátorů Dominus3, automaticky se zobrazí kamerové záznamy v místě události. Vše co se v systému děje, může obsluhující pracovník sledovat prostřednictvím přehledného vizualizačního rozhraní.

 

Díky integraci Dominus3 budete moci v SBI kompletně spravovat veškeré přístupové identity uživatelů a jednoduše počítat docházku jednotlivých zaměstnanců. Systém nabízí přehledné reporty, které je možno exportovat ve standardizovaných formátech.

 

Podporovaná funkcionalita:

  • Monitoring a vizualizace stavů všech prvků (vstupy, výstupy, moduly)
  • Ovládání PZTS (ovládání podsystémů, potvrzení poplachů a poruch, přemostění vstupů, ovládání výstupů)
  • Ovládání SKV (vzdálené ovládání dveří)
  • Komplexní správa identifikátorů (karty a hesla)
  • Automatický import konfigurace ze zařízení
  • Synchronizace času

Kompletní seznam podporovaných technologií v nadstavbě SBI lze najít přímo na stránkách výrobce C.G.C. 

 

Chcete-li prozkoumat další výhody této integrace, obraťte se na nás!

klinkovsky